Biorythme BEZSODÝ deodorant V lese najde(š) se 30 g

  • Přírodní deodorant se svěží a dřevitou vůní.
  • Bez jedlé sody.
  • Český výrobek.
  • Praktické balení.
269 Kč
Můžeme doručit do:
6.8.2020
Skladem

Český přírodní deodorant, který spolehlivě funguje po celý den. Vůně je ze začátku po nanesení  intenzivní a postupně slábne a mění se v jemnou vůni, jenž vás bude doprovázet po celý den. Neobsahuje jedlou sodu, což je výborná zpráva pro ty, kterým tato složka dráždí pokožku a způsobuje problémy. V deodorantu V lese se snoubí vůně jehličí, půdy po dešti, dřeva a citrusové tóny. Díky tomu je vhodný i pro muže.

Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, které slouží k ochlazování těla a vyplavování toxinů. Deodorant funguje tak jak by měl, a to tak, že se vypořádává s bakteriemi v podpaží, a vy si můžete užívat pocit svěžesti po celý den aniž by se vám ucpávaly potní žlázy. 

Základní složkou je kakaové máslo v potravinářské kvalitě, které je luxusní přísadou. Dalšími důležitými složkami, díky který funguje deodorant jak má je Triethyl citrate a zinc ricinoleate. Triethyl citrate je rostlinný ester kyseliny citronové a zinc ricinoleate je ecocertem povolená složka založená na ricinovém oleji, která pohlcuje páchnoucí molekuly potu. 

Bezsodý deodorant obsahuje pouze éterické oleje a přírodní parfémy, které pochází výhradně z přírodních zdrojů. 

Vůně: Vůně vám připomene procházku v lese. Pocítíte vůni jehličí, dřeva a citrusové tóny. 

Deodorant skladujte při teplotě do 25 °C. 

Složení: Kakaové máslo, Oxid hořečnatý, Kukuřičný škrob, nebělený Včelí vosk, Mandlový olej, Triethyl citrate (rostlinný ester kyseliny citronové), Zinc ricinoleate (certifikovaná deodorační suroviny z ricinového oleje), Santalový éterický olej,Éteriský oleje litsea, Šalvějový éterický olej, Vetiverový éterický olej, Éterický olej smrk, Éterický olej borovice, Cedrový éterický olej, Geraniol*, Citral, Linalool*, Limonene*

* Přirozené složky obsažených vůní

Povrch deodorantu může být nepravidelný( jde o ruční výrobu), ale i tak je určitě v deodorantu obsažených 30 g.

Použití: Při otočení spodního kolečka na opačnou stranu než je obvyklé deodorant vyjíždí. Je založen na kakaovém másle, takže taje při styku s lidským teplem okamžitě. Pro lepší účinek nechte deodorant po nanesení pár sekund přitisknutý v podpaží. 

Spotřebujte do 12 měsíců od otevření. 

Neoslovil Vás dřevitý deodorant a máte zájem spíše o nasládlou vůni? V nabídce je také i bezsodý deodorant V cukrárně

Kód Kód: 2016
Jméno značky: Biorythme
Kategorie: Biorythme deodoranty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: