Jak dopřát tělu dokonalý relax?

V zimním období, kdy jsou dny nejkratší a slunečního svitu méně než v létě můžeme na sobě pociťovat únavu a vyčerpanost. K regeneraci těla je důležitý dostatek kvalitního spánku, ale i aktivní odpočinek. Odpočívat tedy můžeme pasivně, ale i aktivně. Aktivní odpočinek je například cvičení nebo procházka. Pasivním odpočinkem může být například ležení na gauči a čtení knížky. Odpočívat by se mělo každý den a je potřeba si z odpočinku udělat rituál. V první řadě se musíte správě naladit. A k tomu Vám mohou pomoci například:

1) Svíčky, které navodí uklidňující atmosféru a mají moc oživit vzpomínky na příjemné okamžiky. Plápolající svíčky nejen příjemně provoní místnost, ale jsou také krásným doplňkem do interiéru Vašeho domu či kanceláře. Můžete je využít jako dárek pro Vaše blízké.  Zde si můžete vybrat vhodnou vůni svíčky.

svíčka Bomb cosmetics

2) Horká koupel prohřeje Váš organismus po těžkém pracovním dni, ale také v chladných zimních měsících. Koupele Vám dodají energii, jiné Vás uvolní nebo detoxikují. Koupelové soli vyživují pokožku, odstraňují napětí a stres. 

koupelové srdce adonis

3) Horké nápoje potěší nejen Vaše tělo ale i duši. Horký čaj Vás uklidní a zahřeje. Je jedním z nejrozšířenějších nápojů na světě. 

sonnentor_adventni_sada_caju