Jak jsem si barvila vlasy barvou Herbatint

Barvení vlasů barvou Herbatint

Pro barvení barvou Herbatint jsem se rozhodla, protože je to přírodnější barvení, nepálí na pokožce hlavy, barva je permanentní a navíc kryje 100% šediny. Barvy od Herbatinti chytají tmavěji než je odstín na krabičce. Při barvení barva nesmrdí.Barvy dokážou zesvětlit až od 2 odstíny. Barvení barvou od Herbatintu je šetrnější pro vlasy protože, v barvách není obsažen amoniak, resorcino, parabeny, konzervanty ani alkohol. 

Krabička s barvou obsahuje 

  • 1 lahvička barvicího gelu Herbatint na vlasy, 60 ml
  • 1 lahvička vyvíjecí emulze, 60 ml
  • 1 vzorek šamponu Normalising Shampoo, 15 ml
  • 1 vzorek kondicionéru Royal Cream, 15 ml
  • 1 návod k použití s instrukcemi a rukavicemi 

Obsah krabičky barvy na vlasy Herbatint

 

Před                                                                                                               Po

Před barvením barvou herbatint       vlasy po barvení barvou Herbatint

 

Barvení probíhá stejně jako u klasické barvy z drogerie. Smícháte barvící gel a vyvíjecí emulzi v poměru 1:1 ve sklěněné či plastové misce vhodné na barvu na vlasy. Barvu nikdy nemíchejte v kovové nádobě! Barvící gel i emulze jsou obě tekuté a při míchání směs zhoustne. Barva se nanáší štětcem na neumýté vlasy a nechá se 40 min působit. Vlasy jsem si poté omyla přiloženým šamponem a kondicionérem. Na barvení odrostů stačí 1/2 barvy a na celou hlavu je potřeba celé balení. 

Barvila jsem se odstínem Herbatint permanentní barva na vlasy měděná blond 7R. S barvou jsem velmi spokojená. Krásně drží a vymývá se pomaleji než jiné červené odstíny z drogerie. Při aplikaci na pokožku barva nesmrděla a nepálila.