Jaký máte typ vlasů?

Vaše vlasy jsou...

A: lesklé, hebké, pružné

B: hrubé, lámou se, mají roztřepené konečky, těžce se rozčesávají

C: bez lesku, matné, lámou se

D: mastné u kořínků a suché u konečků 

 

 

 

A: Normální vlasy

Normální vlasy se nemastí při oblékání, neelektrizují, a krásně drží tvar účesu.

Pro tento typ vlasů je vhodné použít šampony a kondicionéry pro každodenní použití. Produkty Daily use od Insight jsou pro všechny typy vlasů a usnadňují česání a zajišťují lesk vlasů. Nutriční hodnoty přírodních extraktů dělají vlasy hydratované, zdravé a příjemné na dotek. Jemná formule, která zlepšuje česání a zajišťuje lesk od kořínků ke konečkům. 

 

insight-daily-use-sampon-kondicioner-2x-500ml

B: Suché vlasy

Suché vlasy jsou nedostatečně vlhké a chybí jim lesk a pružnost. U kořínků jsou silné ale postupně směrem ke konečkům slábnou, ty jsou pak roztřepené a vlasy se lámou. Bez ošetření se těžce česají. Příčinou suchých vlasů je nemoc, vnější vlivy, mechanické opotřebení, nesprávné použití barvy vlasů a nebo použití nadměrného  množství šamponu.

Dry hair od Insight je řada určena pro výživu suchých vlasů bez lesku. Produkty se skládají ze speciální směsi složek určené pro výživu suchých vlasů, které jsou bez lesku a zároveň bez vedlejšího efektu zatížení vlasů. Regenerační procedura posílí tenké a slabé vlasy a pronikavé kapilární složky dodávají vlasům objem, pružnost a hebkost. 

 

 

insight-dry-hair-pro-suche-vlasy-sampon-kondicioner-2x-500-ml 


Řada Anti- frizz pečuje o kudrnaté, suché a obtížně zvladatelné vlasy. Uhlazující schopnosti přírodních extraktů snižují krepatění a hloubkově vyživují vlasové vlákno. Přírodní extrakt z lněného semínka zajišťuje lepší rozčesávání. 

 INSIGHT-Anti-Frizz-kondicioner-pro-kudrnate-vlasy-500-ml (2)

 

 

 

C: Poškozené vlasy

Poškozené vlasy jsou hloubkově narušeny,bez lesku a třepí se. Obnovené lesku a vitality vlasů zajistí řada Damaged hair. Chemické úpravy, barvení, sezónní změny a zvýšené teploty jsou faktory, které mohou poškodit vlasy. Tyto faktory zanechávají vlasy křehké, suché, matné a bez života. Řada Damaged hair pomáhá intenzivně regenerovat vlasy. 

 

 insight damaged hair šampon

 

Produktová řada Antioxidat  od Insight byla vytvořena pro specifické potřeby vlasů, které jsou vystaveny počasí, mechanickému znečištění, stresu a barvení. Obsahuje přírodní mrkvový extrakt bohatý na beta-karoten, který chrání vlasy před škodlivými účinky volných radikálů a napomáhá snadnému rozčesávání.

insight-antioxidant-sampon-kondicioner-2x-500-ml
  

Řada colored hair rozjasňuje a zlepšuje vlasové vlákno. Díky obsahu bohatému na přírodní oleje a extrakty chrání vlasy při zachování jasu barvy, která vydrží déle. Přírodní makadamový olej vyživuje a chrání vlasy. 

 

insight-colored-hair-sampon-kondicioner-2x-500-ml

 

 

 

 D: Mastné vlasy

Mastné vlasy jsou takové, které se zmastí do 24 hodin od umytí. Charakteristické jsou mastné kořínky a suché konečky v některých případech i lupy. Příčinou je nadměrná produkce kožního mazu, hormonální poruchy, stres, časté česání nebo strava bohatá na nasycené tuky.

Použití jemného šamponu, který dodá vlasům i objem je skvělé řešením. Dále omezte mléčné tuky, tučné potraviny a denně vypijte 6 sklenic vody.

 
 
Je vhodné použít produkty Insight řadu Anti-dandruf, která je zaměřena na odstraňování lupů. 
                    

insight anti-dandruff

 

 

Někdy vlasy vypají mastně, leskle a těžce a to zapříčiněno vyšší produkcí kožního mazu. Příčinou může být stres, nevyvážená strava či znečištěné životní prostředí. Řada Rebalancing  stimuluje činnost mazových žláz a čistí podrážděnou pokožku a tak navrací rovnováhu jak pokožce tak i vlasům.  
 
 
insight-rebalancing-sampon-500-ml