Který šampon od Urtekramu je pro mě?

Šampony Urtekram

Máte problémy s tím, že jsou Vaše vlasy zplihlé a zničené? Za poškození vlasů mohou především silikony, parabeny, sulfáty a ftáty, které obsahuje konvenční kosmetika. Silikony vlasy obalí a vytvoří nepropustný film, díky kterému se k vlasů nedostane potřebná výživa. Sulfáty zase vlasy odmašťují a vysušují pokožku hlavy. Nechcete vlasy zatěžovat silikony a jinou chemií? 

Řešením pro jsou přírodní produkty od Urtekram.


Speciální šampony od Urtekram

Jednotlivé šampony od Urtekramu řeší problémy s vlasů.

Urtekram Aloe vera šampon pro normální vlasy- Šampon pro normální vlasy je vhodný pro časté použití, posiluje a chrání vlasy proti poškození od barvení či žehlení vlasů. Dokonale odstraní nečistoty z vlasů nevysušuje je.

Urtekram Kopřivový šampon- Šampon proti lupům, který zklidňuje pokožku hlavy, mírní svědění hlavy a vypadávání vlasů.

Urtekram Nordic Berries šampon na poškozené vlasy- Šampon Nordic Berries je vhodný pro suché a poškozené vlasy, zajistí vlasům hydrataci, objem a vlasy jsou méně náchylné k dalšímu poškození.

Urtekram Severská bříza šampon na suché vlasy- Šampon na suché, poškozené a roztřepené vlasy zajistí zdravý vzhled a lesk. Aloe vera hojí a uklidňuje vlasovou pokožku a šampon tak vlasy hydratuje.

Urtekram Šampon heřmánkový na světlé vlasy- Heřmánkový šampon je určený pro blonďaté a jemné vlasy. Heřmánek hojí a regeneruje a dezinfikuje pokožku. Heřmánek ve spojitosti s alove vera a slunečnicovým olejem  zmírňují pocit podráždění pokožky. 

Urtekram Brown sugar Šampon pro objem vlasů- Šampon je vhodný pro vlasy, které jsou bez objemu a zplihlé. Šampon vlasy oživí a zvětší jejich objem. Třtinový cukr hydratuje a má protizánětlivé účinky. Vlasy jsou hydratované díky výtažkům z aloe vera, levandule a eukalyptu.

Urtekram šampon Rasul - Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů. Při pravidelném použití se může snížit vypadávání vlasů, zmírní se jejich lámavost a třepení a napomáhá k omezení tvorby lupů.  

Urtekram Severská bříza šampon pro normální až mastné vlasy - Šampon je vhodný pro normální až mastné vlasy a pro častější použití. Šampon vlasy hydratuje a výborně pečuje o roztřepené konečky, vlasy jsou po použití zacelené a zregenerované.