Přírodní kosmetika nejen pro vegany

 Hledáte kvalitní a čistě přírodní kosmetiku? Zajímáte se o kosmetiku pro vegany? Pak vás jistě osloví kosmetika dánské firmy URTEKRAM.

Společnost Urtekram má dlouhou tradici. Založena byla již v roce 1972 a zaměřuje se na produkci přírodních produktů. Nabízí tělovou kosmetiku, ale také biopotraviny. Ne nadarmo sídlí firma v severním Jutsku, které patří k nejkrásnějším oblastem Dánska. Rostliny sbírané přímo v čisté skandinávské přírodě dodají vašemu tělu tolik potřebnou vitalitu a energii. Společnost Urtekram používá pouze suroviny pocházející z kontrolovaného ekozemědělství a v jejích produktech nenajdete žádné chemické složky. Kosmetika Urtekram se obejde bez konzervantů, parabenů, syntetických barviv, ropných derivátů a umělých parfémů. Zároveň je vhodná i pro vegetariány a vegany – Urtekram totiž své výrobky netestuje na zvířatech (ani na jednobuněčných organismech) a neobsahují žádnou živočišnou složku.

 

Chcete si přírodní kosmetiku Urtekram vyzkoušet?

Podívejte se na e-shop www.spabox.cz a jeho nabídku produktů Urtekram. Vybírat můžete z vlasové kosmetiky, tělové kosmetiky a nezapomeneme ani na péči o zuby.

Jednotlivé řady vlasové kosmetiky se skládají ze šamponu, kondicionéru a velmi praktického bezoplachového kondicionéru ve spreji:

  • na normální vlasy - řada Aloe vera
  • na suché vlasy - řada Severská bříza
  • na poškozené vlasy – řada Nordic berries
  • Pro speciální péči můžete využít Heřmánkový šampon na světlé vlasy, šampon pro objem vlasů Brown sugar nebo Kopřivový šampon proti lupům.

Urtekra Aloe-vera

Z tělové kosmetiky můžeme doporučit:

  • deodorant bez hliníkových solí – řada Severská bříza, Aloe vera a Eukalyptus
  • sprchový gel – řada Severská bříza, Aloe vera, Nordic berries
  • tělové mléko Nordic berries na závěrečnou hydrataci a regeneraci pokožky.

Pro děti nezapomeňte pořídit kvalitní zubní pastu Urtekram, která neobsahuje žádné dráždivé chemické látky, přesto velmi účinně vyčistí a vybělí dětské zoubky a zároveň dezinfikuje ústní dutinu.