Šípkový krém na strie od Calthy

Caltha krém na strie se šípkovým olejem

Je vaše kůže namáhaná, zjizvená nebo se vám vytvořily strie? Na problémy s těhotenským bříškem nebo i s popraskanou, podrážděnou pokožkou můžete použít výživný krém se šípkovým olejem.

S přicházejícím  podzimem jsme měli možnost se seznámi s paní majitelkou  olomoucké firmy Caltha a jejími výrobky. Zaujala nás krásná a příjemně voňavá mýdla, různé druhy  šamponů na vlasy , pleťové a tělové krémy. Při nákupu platí, že první nakupují oči a tady nás zaujaly praktické plastové nádobky na krémy a šampony s decentním logem a papírové obaly mýdel. Především nás ale zaujalo složení výrobků, které splňuje naše požadavky na nabízené produkty. Dnes bychom chtěli upozornit na krémy z Calthy, které  jsou namíchány tak, aby zacílily přímo na váš problém.

Výživný krém se šípkovým olejem

Účinky šípkového oleje, jojobového oleje a oleje z pšeničných klíčků doplněných panthenolem působí na pokožku protizánětlivě, regenerují kůži a podporují elasticitu kůže. Krém je výborným pomocníkem především pro těhotné ženy na ošetření a výživu namáhané kůže na bříšku. Hydratuje, zpevňuje a zabraňuje tvorbě jizev a strií. Je vhodný pro suchou, zralou, citlivou, podrážděnou a popraskanou pokožku.

Šípkový olej zvyšuje odolnost a hojení popraskané pokožky díky vysokému obsahu vitamínu A. Dále zabraňuje ukládání toxinů v pokožce.  Příznivě působí na suchou, zralou, citlivou, podrážděnou, šupinatou, popraskanou a problematickou pokožku.

Olej z pšeničných klíčků je bohatý na živiny a vitamíny A, D a E. Obsahuje velký podíl čistě přírodního koenzymu Q 10. Působí jako silný antioxidant.  Je účinným regeneračním prostředkem pro suchou a hlavně zralou pleť. Je bohatý na proteiny a lecitin.

Jojobový olej  obsahuje cenné mastné nenasycené kyseliny a vysoké procento vitamínu E. Hydratuje, vyživuje, zvyšuje elasticitu, hojí a regeneruje. Vyhlazuje vrásky a tlumí projevy stárnutí pokožky. Olej je velmi dobře snášen všemi druhy pokožky, dobře se roztírá, vstřebává a reguluje vlhkost pokožky. Pravidelným užíváním se všechny typy pleti stávají opět odolnými vůči vnějším vlivům. Zabraňuje tvorbě vrásek a ochraňuje pleť před slunečním zářením.

Panthenol neboli vitamin B5 podporuje regeneraci namáhané a podrážděné pokožky. Používá se zejména pro ošetření suché kůže se sklonem k praskání. Panthenol má vynikající schopnost vázat v pokožce vlhkost.