Znáte kosmetiku Natura Siberica? Seznamte se!

Natura Siberica

Přírodní kosmetika Natura Siberica vás přenese na rozsáhlé pláně Sibiře a Dálného Východu. Najdeme zde jedinečné rostliny a byliny uchovávající v sobě veškerou sílu, kterou potřebují k životu v tak drsných podmínkách. Společnost Natura Siberica zároveň důsledně dbá na to, aby unikátní krajina severního Ruska zůstala neponičená. Dodržuje přísná etická pravidla při sběru rostlin a zároveň pečlivě stanovuje nejvhodnější dobu ke sběru i s ohledem na to, aby síla rostliny v daný okamžik byla největší. Natura Siberica vytváří kosmetiku na přírodním základě s minimem umělých doplňků.

 

natura siberica

 

Podívejte se na některé zajímavé produkty, které Natura Siberica nabízí:

Rakytníková řada

Téměř zázračných účinků rakytníku využívalo po staletí lidové léčitelství střední Asie, odkud rostlina pochází. Rakytník má příznivý vliv na regeneraci pokožky, využívá se k léčbě drobných poranění sliznic a kůže a potlačuje kožní projevy alergií. Obsahuje také řadu aminokyselin nutných k obnově vlasů a nehtů.

Pozitivní účinky rakytníku můžete vyzkoušet u rakytníkové vlasové kosmetiky Natura Siberica (skvělý je balzám pro oslabené a poškozené vlasy nebo gel pro narovnávání vlasů), pokožku hýčkejte rakytníkovým sprchovým gelem.

Měsíčková řada Loves Estonia

Obsahuje extrakty z měsíčku lékařského pěstovaného v ekologicky čistých oblastech Estonska, na ostrově Saaremaa. Díky tamějším specifickým podmínkám je bohatý na polysacharidy, organické kyseliny, karotenoidy a flavonoidy a má silný antiseptický a antioxidační účinek. 

Nechte se hýčkat jemnou měsíčkovou vlasovou kosmetikou, sprchovým gelem a ruce zjemněte krémem na ruce s měsíčkem a medem.

Lední medvěd

Jedná se o mimořádně osvěžující sprchový gel pro muže, který díky neotřelé kombinaci medvědí bobule (klikva) a šťavele jakutského rychle regeneruje pokožku, odstraní stopy únavy po náročném dni nebo probdělé noci a nabije vás rychle energií.

Jestli vás kosmetika Natura Siberica zaujala, prohlédněte si širší nabídku jejích produktů na e-shopu spabox.cz, který se zaměřuje na prodej přírodní a bio kosmetiky.