Bomb cosmetics Levandule vonná svíčka v dóze 35 - 50 hodin

Kód: 1330
169 Kč
Můžeme doručit do:
23.7.2018
Skladem
  • Květinová vůně levandule v kombinaci s chladivým eukalyptem.
  • Vyrobeno ručně z přírodního sojového vosku.
  • Obsahuje čisté éterické oleje.
  • Svíčka vhodná pro vegany.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka Bomb cosmetics voní po levanduli. Kombinace čerstvě natrhané levandule a chladivým eukalyptem krásně provoní váš pokoj. Srdcem jsou dřevité tóny rozmarýnu, základ vůně tvoří levandule a pižmo. Svíčka má zajímavý design, který se dobře hodí do každého interiéru. Všechny vonné svíčky Bomb Cosmetics obsahují čisté éterické oleje a jsou vyrobeny ručně z přírodního sójového vosku. Některé vůně mají obrovskou schopnost pomoci odemknout téměř skryté vzpomínky. 

Běžné svíčky jsou vyráběny z parafínu, který je vedlejším produktem při výrobě nafty a motorového oleje. Pokud hoří běžná svíčka, tak produkuje malé množství CO2 a vytváří saze, které mohou být karcinogenní. Nejlevnější svíčky obsahují umělé barviva a zdraví škodlivé látky. 

Sojové nebo řepkové svíčky jsou zdravější variantou. Rostlinný sojový vosk hoří pomaleji a roztápí se při nižších teplotách, takže vydrží déle oproti klasickým parafínovým svíčkám. Nízká teplota tání také zajistí to, že se vůně uvolňuje lépe jako u klasických svíček. 

Průměrná délka hoření je delší než u obyčejné vonné svíčky a to 35-50 hodin a navíc je možné použít plechovku po vyhoření třeba jako krabičku na drobnosti.Pokud chcete zabránit tomu, svíčka hořela velkým plamenem je vhodné knot před každým zapálením zkracovat na 5 mm. Tento výrobek je vhodný i pro vegany.

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat .

Výška dózy 6,7 cm x šířka 7,5 cm 

Anglická firma zabývající se ruční výrobou přírodní kosmetiky a svíček za použití těch nejkvalitnějších ingrediencí, jakými jsou bambucké máslo, vzácné esenciální oleje získané z lístků květů jasmínu a růží sbíraných za ranního rozbřesku na rozlehlých květinových polích Bulharska, předního světového vývozce růžového oleje. Vše je vyráběno ručně vyškoleným personálem v Anglii.

proc nakupovat

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: