Bomb Cosmetics Růžová rebarbora a ostružina vonná svíčka v dóze hoří 35-50 hodin Kód: 988

Novinka
Výrobce: Bomb cosmetics
169 Kč
Skladem

Sladká vůně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovocná a svěží vůně zároveň. Svíčka s vůní rebarbory a ostružin Vás zaujme hned po zapálení. Svíčka má zajímavý design, který se dobře hodí do každého interiéru. Všechny svíčky Bomb Cosmetics obsahují čisté éterické oleje a jsou vyrobeny ručně z přírodního sójového vosku. Některé vůně mají obrovskou schopnost pomoci odemknout téměř skryté vzpomínky. 

Průměrná délka hoření je delší než u obyčejné vonné svíčky a to 35-50 hodin a navíc je možné použít plechovku po vyhoření třeba jako krabičku na drobnosti. Pokud chcete zabránit tomu, svíčka hořela velkým plamenem je vhodné knot před každým zapálením zkracovat na 5 mm. Tento výrobek je vhodný i pro vegany. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výška dózy 6,7 cm x šířka 7,5 cm 

Anglická firma zabývající se ruční výrobou přírodní kosmetiky a svíček za použití těch nejkvalitnějších ingrediencí, jakými jsou bambucké máslo, vzácné esenciální oleje získané z lístků květů jasmínu a růží sbíraných za ranního rozbřesku na rozlehlých květinových polích Bulharska, předního světového vývozce růžového oleje. Vše je vyráběno ručně vyškoleným personálem v Anglii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: