Natura Siberica

NaturaSiberica_Logo

Natura Siberica značka zaměřující se na přírodní kosmetiku pro péči o vlasy, tělo a pleť vyrobenou z divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného východu. Rostliny rostoucí v těchto oblastech jsou zvyklé na nepříznivé počasí a musí tak bojovat o svůj život. Produkty jsou hypoalergenní a bez parabenů, SLS, syntetické parfemace a barviv. Garantujeme, že 95% ingrediencí je rostlinného původu a jsou použity certifikované organické extrakty a oleje.

Natura Siberica je veganská kosmetika. Společnosti byl udělen certifikát od organizace The Vegan Society. Certifikát zaručuje, že při výrobě produktu nezemřelo žádné zvíře.  Produkt neobsahuje žádnou živočišnou složku (maso, mléko, vejce, med, kožešinu, kůži)
 
The-Vegan-Societys-Vegan-Trademark-300x241

 

Natura Siberica má také certifikát ICEA, který udílí italský institut pro etickou a eco-friendly certifikaci((Ethical and Environmental Certification Institute). Certifikát zaručuje, že suroviny použité pro výrobu kosmetiky jsou z kontrolovaného ekologického zemědělství, neobsahují zakázané látky a geneticky modifikované organismy (GMO), k ošetření suroviny nebylo použito ionizované záření, a nejdůležitější je, že konečný produkt nebyl testován na zvířatech! Cerfikát zaručuje transparentnost od zasetí semínek, přes pěstování a sklizeň až po vyrobení produktu. Zákazník si tak může být jistý tím, že je produkt nejen šetrný k jeho zdraví, ale také k přírodě. 

certifikat icea logo

 

 

 

 

oblepikha siberica rakytnikovy gel pro narovnavani vlasu
220 Kč –10 %
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem