Bydlení a design

Lifestyle

Zero waste životní styl usiluje o redukci odpadů. Zero waste životní styl má mnoho různých možností. 

Jak se dá žít s minimálním množstvím vyprodukovaných odpadů?

Pro snížení množství plastů na naší planetě je třeba, pro to udělat pár kroků. První z nich je omezení jednorázového plastového odpadu jako jsou mikroténové sáčky, plastové tašky či jednorázové plastové lahve. Díky znovu použitelným látkovým sáčkům můžete nakupovat ovoce, zeleninu nebo pečivo a zbytečně nezatěžujete naši planetu.

Sáčky Frusack můžete používat opakovaně a zbytečně tím nezatěžovat přírodu. Jde o český výrobek vyrobený z kompostovatelné tkaniny na bázi kukuřičného škrobu. Frusack lze umývat a rychle schne. Do frusacku můžete dát ovoce, zeleninu, pečivo, oříšky nebo svačinu. 

Láhve GoodGlass jsou skleněné a můžete je nosit sebou kamkoliv a nemusíte utrácet peníze za jednorázové plastové flašky. Myslete ekologicky a šetřete nejen své peníze, ale také přírodu.

 Hledáte zero waste odličovací tampony? Máme pro vás hned několik variant. Odličovací tampony z bambusu a biobavlny jsou ekolegičtější variantou ke klasickým odličovacím tamponům. Díky opakovanému použití tamponku na odlíčení se sníží množství vyprodukovaného odpadu.

 
  • Řadit dle:
  • 44 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.