Jak se starat o vousy?

Jak na vousy?

Za korunu krásy u ženy považujeme vlasy, pánové se rádi pyšní vousy. Někoho od této ozdoby odrazuje náročná péče. Není to nic složitého, pokud víte, jak se o své vousy správně starat. Když zvládnete nácvik jídla a pití tak, abyste působili kultivovaně a Vaše okolí podle drobků ve vousech nepoznalo, co jste právě obědvali, tak je to jenom správném výběru kosmetických pomocníků a chvilce času navíc , který v koupelně věnujete vousům.

Jednou za čas je vhodná návštěva holiče, který vousy upraví a odborně zastřihne do požadovaného tvaru. O vousy musíte ovšem pečovat i doma.  Krátké vousy nebo knírek je třeba zastřihávat do požadovaného tvaru častěji, delší vousy se nemusí zastřihávat tak často. Tak, jak jste zvyklí mýt si vlasy, musíte svou pozornost věnovat i vousům. Na citlivou pleť doporučujeme Caltha ručně vyráběné mýdlo s kozím mlékem, které můžete použít i  na mytí celého těla. Pokud jsou vousy hrubé nebo tuhé, tak můžete přidat i kondicionér.

Pokud jsou vaše vousy nepoddajné, tak je tu Vous balm přírodní balzám na vousy, balzám na vousy, který krásně voní po santalovém dřevu, mátě a hřebíčku. Stačí jenom malé množství tohoto balzámu rozetřít v dlaních, vetřít do vousu a upravit do požadovaného tvaru. Balzám vyživuje pokožku i vousy , napomáhá růstu vousů a snadné úpravě vousu. Jedná se o tradiční český výrobek přírodního složení, který je balený v praktické kovové krabičce.

Na hrubé a nepoddajné vousy ke změkčení je vhodný Vous oil přírodní olejíček na vousy, který zároveň vyživuje vousy a pokožku, podporuje růst a pomáhá při konečné úpravě vašeho vousu. Vous oil je ze stejné řady jako Vous balm a i vůně je stejně příjemná po mátě, hřebíčku a santalovém dřevu. Olejíček je balen v praktické lahvičce s kapátkem, tak, že odeberete jenom malé množství, které skutečně potřebujete na úpravu vousu.

 Sada péče o vaše vousy :

        CALTHA Mýdlo s kozím mlékem

        VOUS BALM – balzám na vousy

        VOUS OIL – olej na vousy

  vousoil sada na vousy

                                                                  

Při koupi celé sady (mýdlo, balzám, olej na vousy) dřevěný hřeben na vousy zdarma jako dárek.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.