SOAPHORIA HOJIVÝ GEL ALOE VERA & MOŘSKÉ ŘASY

 

Obliba mořských řas je stále větší především pro jejich velké množství dobře využitelných  minerálů, vitamínů, vlákniny a kvalitních bílkovin. Napomáhají  ke snížení hladiny cholesterolu a odbourávání tuků.  Velké množství minerálních látek napomáhá udržovat správné pH. Mají schopnost pomáhat při léčbě revmatismu.  Důležitá je také schopnost mořských řas odbourat z organismu těžké kovy.   Tyto jedinečné vlastnosti mořských řas se kromě výživy a potravinových doplňku využívají v kosmetice ke zlepšení kvality pleti a vlasů. Kosmetické produkty s obsahem mořských řas jsou také vhodné  pro osoby s alergií. Zajímavostí je také desinfekční účinek řas, který příznivě působí na problematickou pleť.

Další rostlinou s vynikajícími účinky na náš organismus je i Aloe vera používaná po tisíciletí k léčbě kožních onemocnění, poranění, popálenin a lupénky. Aloe vera je velmi známým lékem. Používá se převážně v péči o pokožku, má hojivé a protizánětlivé účinky.

 

Hojivý gel ALOE VERA A MOŘSKÉ ŘASY od Soaphorie přináší spojení obou těchto rostlin. Gel je vhodný na ošetření a uklidnění i té nejjemnější pokožky. Působí hydratačně, uklidňuje a regeneruje podrážděnou pokožku. Působí také proti plísním, má antibakteriální účinky. Můžeme ho využít k zlepšení projevů celulitidy a regeneraci poškozených vlasů.