SOAPHORIA

V našem sortimentu můžete nyní najít produkty od mladé slovenské značky SOAPHORIA, která vyrábí přírodní a organickou kosmetiku ze slovenských surovin.

 Vizí společnosti je vytvořit kvalitní značku přírodní kosmetiky za přijatelné ceny pro širokou veřejnost. Dodavatele surovin jsou ze Slovenska. SOAPHORIA chce vyrábět nejlepší domácí produkty, které budou reprezentovat Slovensko. Společnost neprodává jen produkty, ale také samotný zdravý životní styl. 

eticky.png

K výrobě se využívá jen minimum chemických látek. Jako obalový materiál se používají recyklovatelné materiály, aby společnost chránila životní prostředí. SOAPHORIA preferuje balení do skleněných nádob. 

Untitled-9.png

Všechny suroviny jsou kvalitní a opatřené certifikátem. K výrobě se využívají převážně vegetariánské a veganské suroviny pocházející z ekologického hospodářství bez použití chemických hnojiv a postřiků. Nevyužívají se silikony, ropné deriváty, syntetické barviva, parabeny, parfémy a jiné nepřípustné konzervační látky. Od roku 2016 SOAPHORIA přestala využívat palmový olej ve výrobě výrobků a nadále hledají alternativy rostlinného původu. 

Pro vegany jsou na etiketě označené výrobky, které jsou 100 % veganské produkty.

 

Všechny výrobky jsou zhotovené, tak aby potěšili zákazníky nejen svou vůní, ale také vzhledem a hlavně svou funkcí

 

rucna.png

Výrobky jsou inspirovány přírodou a hlavně vyrobeny s láskou. Všechny produkty jsou výsledkem každodenní poctivé ruční práce, kterou s radostí vykonávají členové týmu SOAPHORIA.