Soaphoria Levandulový olej 50 ml Kód: 346

Neohodnoceno
Výrobce: Soaphoria
157 Kč
Skladem
  • Vůně levandule
  • Pro všechny typy pokožky
  • Kladně ovlivňuje tvorbu nových kožních buněk
  • Vyrovnává činnost mazových žláz
  • Má antiseptické, protiplísňové a protizánětlivé účinky
  • Levandule dobře zklidňuje svědící zarudlou pokožku.
  • Při aplikaci na vlasy pomáhá  posilovat strukturu vlasů a zabraňuj podráždění pokožky
  • Bojuje proti tvorbě lupů

 

 


Země původu: Evropa
Kvalita: Macerát v oleji lisovaném za studena, pocházejícím z ekologického hospodářství a opatřeným známkou Eco-cert.
Obsah: 50 ml

 


palm_oil.png 

 

Detailní popis produktu

Tento olej je vhodný pro všechny typy pokožky nejen pro dospělé, ale také pro citlivou dětskou pokožku. Kladně ovlivňuje tvorbu nových kožních buněk a zároveň zkrášluje pleť a vyrovnává činnost mazových žláz. Má antiseptické, protiplísňové a protizánětlivé účinky. Levandule dobře zklidňuje svědící zarudlou pokožku. Při aplikaci na vlasy pomáhá  posilovat strukturu vlasů a zabraňuj podráždění pokožky. 

 

OLEJ LISOVANÝ ZA STUDENA, ROSTLINNÉ MÁSLO A MACERÁT


Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. maximálně do 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.


Rostlinné tuky (kakaové, bambucké, kokosové, či jiné máslo), které jsou při běžné pokojové teplotě pevné, se získávají při zvýšené teplotě do 70°C a to již při prvním lisování.


Olejové maceráty se vyrábějí macerací za studena, tj. vylouhováním rostlin resp. jejich částí v olejovém nosiči (olivový, jojobový, slunečnicový a jiné).


Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje, jako másla a olejové maceráty, pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.


Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.

APLIKACE

Tělo a obličej: Olej naneste na čelo, tváře a bradu a krouživými (klapavými) pohyby vmasírujte do pokožky a nechte olej vstřebat.


Vlasy: Pro dokonalou výživu pokožky je dobré nanést olej na pokožku vlasů ještě před umytím. Pro lepší rozčesávání naneste olejíček do konečků vlasů po umytí. 
Výrobek skladujte při teplotě do +35°C a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

 


Složení: Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Lavandula Augustifolia Flower Extract (Levandule lékařská) *

* Certifikovaná organická složka
Země původu: Evropa
Kvalita: Macerát v oleji lisovaném za studena, pocházejícím z ekologického hospodářství a opatřeným známkou Eco-cert.
Obsah: 50 ml