Soaphoria přírodní květová voda Heřmánek 50 ml Kód: 079

Neohodnoceno
Výrobce: Soaphoria
147 Kč
Skladem

 

  • Vůně heřmánku
  • Neobsahuje alkohol
  • Vhodná na hojení poškozené pokožky
  • Zmírňuje záněty, otoky a svědění
  • Lze ji přidat jako základ do kosmeticky (krémů, gelů, koupelí)
  • Vyrobeno na Slovensku
  • Spotřebujte vodu do 6 měsíců od otevření

 

Země původu: Francie

Složení: Anthemis Nobilis Flower Water

Objem: 50ml

PH 5,5

 

palm_oil.png      vegan.png

 

Detailní popis produktu

Jemná květová voda s vůní heřmánku je vhodná na hojení poškozené pokožky, zmírňuje záněty a otoky, svědění. Heřmánkovou květovou vodu můžete použítí také k odlíčení, čištění a tonizaci pleti nebo zklidnění pokožky po holení a depilaci. Je vhodná pro všechny typy pleti, hlavně pro mastnou pokožku. Další využítí heřmánkové vody je jako vlasová voda na snadnější rozčesávání vlasů a regeneraci vlasové pokožky. Heřmánek podporuje dobrou náladu.

 

Aplikace: Květové vody je možné použít místo pleťové vody nebo jako sprej do vlasů. Je možné je také využít jako základ do krémů, gelů nebo koupelí. Vhodné jsou všude tam, kde není praktické nebo žádoucí použít olej, případně alkohol. Vytvářejí na pokožce aktivní hydratační ochrannou vrstvu se zjemňujícími, zklidňujícími a léčivými účinky. Jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně poškozené, podrážděné a citlivé, počínaje spáleninami od slunce, vysušené pokožky vlivem prostředí až po péči o kojence.

Neobsahuje alkohol.

 

Země původu: Francie

Složení: Anthemis Nobilis Flower Water

Objem: 50ml

PH 5,5

 

UPOZORNĚNÍ!

Květové vody jsou velmi citlivé na mikrobiologickou kontaminaci. Neobsahují alkohol. Z tohoto důvodu hydroláty po otevření musí být dobře uzavřené, mimo světla a tepelného zdroje. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 

palm_oil.png      vegan.png