Sofi Přírodní mořská houba Intim 5-6 cm Kód: 768

199 Kč
Skladem

Detailní popis produktu

Přírodní mořská houba Intim vlmi dobře saje a má velký obsah minerálů. Tato houba je určena pro intimní hygienu ženy. Vydrží přibližně 6 měsíců. Před prvním použitím je potřeba houbu dezinfikovat. Doporučujeme houbu namočit do vody s vyšší teplotou, solného roztoku nebo octu na několik hodin. Houbu stlačením vyždímejte.

Aplikace: Houbu namočte a ona změkne a nabude na objemu. Mořskou houbu lze využít i jako tampon. Jde o kvalitnější produkt než bělené a chemikáliemi napuštěné jednorázové tampony. Houba je přírodní produkt, který je k tělu šetrný a díky snadné možnosti čištění je možné ji používat opakovaně, takže jde o velmi ekologické a ekonomické řešení. Navíc mořská houba Sofi Intim pomáhá ženám, které trpí na nejrůznější vaginální infekce, jako je například mykóza. Intim houbu lze také použít pro běžné denní mytí těla ve sprše či vaně, při masáži či v sauně pro jemný peeling a vyhlazení pokožky. V případě menších poranění doporučujeme pravidelné jemné čištění touto houbou.

Houba má mnoho pórů a pevnější strukturu s vysokou savostí, takže je pro intimní použití předurčena. Nepřijímá pachy ani barvy a drží si své výborné vlastnosti a schopnosti po celou dobu používání. Houbu lze použít jako tampon po celou dobu jednoho cyklu a vždy po několika hodinách proprat v čisté vodě. Na konci menstruačního cyklu je třeba houbu vydezinfikovat přírodním způsobem. Jedna mořská houba vydrží přibližně 6 měsíců.

Domácnost: Houbu můžete použít pro mytí nejrůznějších předmětů a zařízení, pro ošetřování nábytku a čištění oděvů. V kombinaci s octem dokáže houba účinně pohlcovat nejrůznější kuchyňské pachy včetně cigaretového kouře. Mořská houba je přírodní čistidlo ideální především pro citlivé osoby, které nesnesou chemické přípravky a preferují přírodní, ekologický přístup.

Péče o houbu: Po každém použití nechte důkladně vyschnout. Neuzavírejte ji vlhkou do neprodyšných pytlíků či nádob. Jednou za týden či 14 dní je vhodné houbu znovu propláchnout v roztoku mořské soli, mýdla či octu, tak zachováte nejlepší vlastnosti houby a vydrží vám až několik let. Na houbu je možné použít také Tea Tree lázeň - 3-5 kapek Tea Tree oleje smíchejte s cca 1,5 dcl vlažné vody. 

Velikost balení: 1 ks (5-6 cm)

Země původu: Řecko

Náš tip: Přemýšlíte, kam houbu v koupelně umístit? Protáhněte houbou tenký provázek a vytvořte větší oko, pomocí kterého budete moci houbu kamkoliv zavěsit a přitom vám nebude při jejím použití provázek vadit. Houbu tenký provázek nijak nepoškodí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: