Zákaznická podpora: 773988097 info@spabox.cz

Vonné svíčky a vosky a esenciální oleje

20 položek celkem
jemno láska detail
149 Kč –27 %
109 Kč

Sladká vůně mandle a Ylang Ylang

radost
149 Kč –27 %
109 Kč

Vůně citrusů a vanilky

BC brusinka limetka
169 Kč

Citrusová vůně

bc passion fruit
169 Kč

Sladká intenzivní vůně

5680 l
169 Kč

Květinová vůně levandule spojená s chladivým eukalyptem  

birds of paradise 3
Novinka
169 Kč

Svěží nasládlá vůně

three little birds 1 2
Novinka
169 Kč

Jemná citrusová vůně

Mojito lata
Novinka
249 Kč

Osvěžující a citrusová vůně

the greatest candle koreni
249 Kč

Pikantní, kořeněné a zároveň sladké aroma

Vonné svíčky a vosky a esenciální oleje

Přírodní sojové svíčky jsou zdravější alternativou ke klasickým parafínovým svíčkám. Sojový vosk neuvolňuje škodliviny do ovzduší a navíc hoří déle než levný parafínový vosk. Vonné svíčky jsou ručně odlévané a okouzlí Vás svoji zajímavou vůní. Svíčky mají vzpomínky. Když zapálíte svíčky, tak ji nechte hořet tak, aby se vosk roztavil až ke vnějšímu okraji. Pokud to tak neuděláte, tak se bude svíčka tavit jen uprostřed a vnější okraje se neroztaví. Pokud svíčku nepoužíváte často, tak ji uložte na chladné a tmavé místo nebo ji přikryjte víčkem, aby její vůně vydržela déle.

Esenciální oleje jsou koncentrované vonné silice, které mají až neuvěřitelné aromaterapeutické účinky. Éterické oleje se člení na jednodruhové a směsi olejů. Esenciální oleje lze používat  v aromaterapii, k provonění místnosti, do auta, do aromalamp, do sauny či do koupelí. Pomocí éterického olejíčku je možné provonět prádlo přidáním pár kapek do pracího prášku s jemnou parfemací a nebo můžete vyrobit voňavý čistící prostředek na úklid.  

Při používání esenciálních olejů je třeba dbát na určité pravidla. Éterický olej je koncentrát, takže je ho nutné naředit například panenským rostlinným olejem. Použitím esenciálního oleje se Vám zvyšuje krevní tlak. Nikdy nepoužívejte neředěný olejíček na kůži.