The GoodGlass skleněná láhev 450 ml

Novinka
Both bottles 1
  • Ekologická láhev.
  • Udrží nápoj teplý či studený po dobu 2 hodin.
  • Obsahuje dvojité sítko.
  • Vhodný na přípravu čaje či kávy.
660 Kč
Můžeme doručit do:
25.11.2019
Skladem

 

Chcete omezit počet plastového odpadu? Řešením může být GoogGlass.

Láhev GoodGlass je vyrobena z borosilikátového skla, aby vydržela extrémní změny teplot. Láhev může přijít do mrazáku, ale také do ní můžete nalít vroucí vodu.

Láhev nedávejte do mrazáku, pokud je v ní kapalina, aby Vám díky roztažnosti kapalin nepraskla. 

GoodGlass je krásná designovka díky čirému sklu, bambusovému víčku a dvojitému sítku z nerezové oceli.

 

Borosilikátové sklo díky svým vlastnostem výborně drží teplotu, takže je vhodná na přípravu čaje či kávy.  Dvouvrstvé borosilákové sklo výborně drží teplé a studené nápoje až po dobu 2 hodin.  Láhev obsahuje dvojité sítko, díky kterému je vhodná na přípravu sypaného čaje nebo do něj můžete v létě vložit  ovoce, mátu či meduňku a necháte jen louhovat.

V zimně GoodGlass oceníte. Do láhev budete moct nalít horký nápoj a díky dvojítém sklu můžete láhev hned vzít. Sklo na dotek není horké.Láhev je krásná designovka, která zajistí, abyste mohli dodržovat pravidelný pitný režim.

GoogGlass je vyrobena z materiálů, které neobsahují BPA. Díky pití nápojů ze skla ukončíte používání jednorázových lahví. 

 

Použití: Před prvním použití láhev dobře vymyjte. Vše kromě víčka můžete dát do myšky nádobí. Víčko je vyrobeno z pravého bambusu, proto je nutné ho umýt ručně a nenechávat jej po delší dobu ve vodě. Láhev umyjte kartáčem nebo houbičkou. 

 

Objem: 450 ml

 

 

 

Kód Kód: 1743
Jméno značky: The GoodGlass
Kategorie: Bydlení a design

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: