The Greatest Candle vonná svíčka Fík hoří 55 hodin

Novinka
Fig Milk lata
  • Vůně dovolené.
  • Sojová svíčka s vůní fíků.
249 Kč
Na dotaz

Vonná svíčka v plechové dóze s příjemnou a svěží vůní fíku Vás okouzlí a připomene Vám dovolenou u moře. Sojová svíčka hoří až 55 hodin. Při prvním zapálení svíčky je vhodné ji nechat déle hořet, tak aby svíčka dohořela až k okrajům. Předejdete tomu, aby se ve svíčce vytvořil tunel, díky kterému svíčka nevyhoří úplně.

Základ vůně tvoří vanilka s karamelem, srdce je kořenité a hlava vůně je ovocná.

Hlava vůně Vám navodí jaká vůně je a zároveň upoutá vaši pozornost. Poté následuje srdce vůně, které se prolíná se základem vůně, které krásně provoní celou místnost na dlouhou dobu. 

Značka The Greates Candle vznikla kvůli snížení kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje může kontaminovat až 1000 litrů vody. Svíčky The Greatest Candle vznikají z recyklovaného rostlinného oleje z restaurací. Díky technologii Oil2Wax se mění použitý kuchyňský olej v přírodní svíčku. Při svém hoření neprodukují zdraví škodlivé toxiny nebo karcinogenní látky. Už hotové svíčky jsou vyrobeny z olivového a slunečnicového oleje z restaurací. Materiál na výrobu svíček pochází z Portugalska a vůně ve svíčkách pochází z Francie.

Obsah balení: 200 g

Velikost: 7,5 cm x 8 cm

Z prodeje tohoto produktu jde 13 Kč na Kočičí depozitum Zlín

proc nakupovat

Kód Kód: 1060
Jméno značky: The Greatest Candle in the World
Kategorie: Ostatní
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Fig Milk lata Fig Milk lata
5
A Avatar autora | 8.10.2018
Děkuji spabox.cz za rychlé dodání, nemohla jsem se dočkat, vaše “plechovkové” svíčky miluji od první chvíle a tato to opět potvrdila :). Krásná nevtíravá vůně fíků a vanilky, pro mě topka.Děkuju :)