The Greatest Candle vonná svíčka Hřebíček a skořice v plechovce hoří 55 hodin

Kód: 1069
249 Kč
Můžeme doručit do:
26.6.2018
Skladem

Sladká a kořenitá vůně

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

proc nakupovat

Vonná svíčka v plechové dóze se sladkou a kořenitou vůní hřebíčku a skořice Vám navodí vánoční atmosféru. Nejprve Váš pokoj provoní hřebíček a pak se postupně začne uvolňovat aroma skořice a muškátového oříšku. Svíčka hoří až 55 hodin. Při prvním zapálení svíčky je vhodné ji nechat déle hořet, tak aby svíčka dohořela až k okrajům. Předejdete tomu, aby se ve svíčce vytvořil tunel, díky kterému svíčka nevyhoří úplně.

Základ svíčky tvoří kadidlo s vanilkou, srdce se skládá ze skořice a muškátového oříšku a vrchol je ovoce, anýz a hřebíček.

Hlava vůně Vám navodí jaká vůně je a zároveň upoutá vaši pozornost. Poté následuje srdce vůně, které se prolíná se základem vůně, které krásně provoní celou místnost na dlouhou dobu. 

Značka The Greates Candle vznikla kvůli snížení kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje může kontaminovat až 1000 litrů vody. Svíčky The Greatest Candle vznikají z recyklovaného rostlinného oleje z restaurací. Díky technologii Oil2Wax se mění použitý kuchyňský olej v přírodní svíčku. Při svém hoření neprodukují zdraví škodlivé toxiny nebo karcinogenní látky. Už hotové svíčky jsou vyrobeny z olivového a slunečnicového oleje z restaurací. Materiál na výrobu svíček pochází z Portugalska a vůně ve svíčkách pochází z Francie.

Obsah balení: 200 g

Velikost: 7,5 cm x 8 cm

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Clove & Cinnamon lata Clove & Cinnamon lata
5
Avatar autora | 14.5.2018
Velmi silná vůně, která provoní pokojík