The Greatest Candle vonná svíčka Mojito hoří 55 hodin

Novinka
Mojito lata
  • Sojová svíčka s vůní limetek a máty.
  • Hoří až 55 hodin.
249 Kč
Můžeme doručit do:
25.2.2019
Skladem

Vonná svíčka v plechové dóze s chladivou a osvěžující vůní limetek a máty Vám připomene horké letní večery. Svíčka hoří až 55 hodin. Při prvním zapálení svíčky je vhodné ji nechat déle hořet, tak aby svíčka dohořela až k okrajům. Předejdete tomu, aby se ve svíčce vytvořil tunel, díky kterému svíčka nevyhoří úplně.

Základ vůně tvoří cedrové dřevo, srdce je černý rybíz a máta a hlavu tvoří vůně limetek a citronů.

Hlava vůně Vám navodí jaká vůně je a zároveň upoutá vaši pozornost. Poté následuje srdce vůně, které se prolíná se základem vůně, které krásně provoní celou místnost na dlouhou dobu. 

Značka The Greates Candle vznikla kvůli snížení kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje může kontaminovat až 1000 litrů vody. Svíčky The Greatest Candle vznikají z recyklovaného rostlinného oleje z restaurací. Díky technologii Oil2Wax se mění použitý kuchyňský olej v přírodní svíčku. Při svém hoření neprodukují zdraví škodlivé toxiny nebo karcinogenní látky. Už hotové svíčky jsou vyrobeny z olivového a slunečnicového oleje z restaurací. Materiál na výrobu svíček pochází z Portugalska a vůně ve svíčkách pochází z Francie.

Obsah balení: 200 g

Velikost: 7,5 cm x 8 cm

 

proc nakupovat

Kód Kód: 1063
Jméno značky: The Greatest Candle in the World
Kategorie: Ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: