The Greatest Candle Sada - 1x svíčka (130 g) + 2x náplň - fík Kód: 1111

349 Kč
Skladem

Svěží a jemná vůně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonná svíčka ve skleněné dóze s příjemnou a svěží vůní fíku Vás okouzlí a připomene Vám dovolenou u moře. Svíčka hoří až 30 hodin. Při prvním zapálení svíčky je vhodné ji nechat déle hořet, tak aby svíčka dohořela až k okrajům. Základ vůně tvoří vanilka s karamelem, srdce je kořenité a vrchol je ovocný. Balení obsahuje 2 další náplně pomocí kterých si vytvoříte doma snadno a rychle další svíčky do stejné dózy. 

Obsah balení: 

  • 1x vonnou svíčku 130 gramů (s dobou hoření 30 hodin)
  • 2x prášek Oil2Wax po 20 gramech
  • 2 knoty
  • 2 držáčky knotů
  • anglický návod a jeho český překlad na obalu

Návod na použití: 100 ml kuchyňského oleje ( olivového nebo slunečnicového, popřípadě můžete použít už použitý) smíchejte s práškem Oil2Wax (20 g) a dejte na 2 minuty do mikrovlnky. Poté směs vlijte do nachystané nádoby a přidejte knot. Svíčku nechte 20 minut odstát. Svíčka vydrží hořet až 30 hodin. 

Značka The Greates Candle vznikla kvůli snížení kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje může kontaminovat až 1000 litrů vody. Svíčky The Greatest Candle vznikají z recyklovaného rostlinného oleje z restaurací. Díky technologii Oil2Wax se mění použitý kuchyňský olej v přírodní svíčku. Při svém hoření neprodukují zdraví škodlivé toxiny nebo karcinogenní látky. Už hotové svíčky jsou vyrobeny z olivového a slunečnicového oleje z restaurací. Materiál na výrobu svíček pochází z Portugalska a vůně ve svíčkách pochází z Francie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: