Zákaznická podpora: 773988097 info@spabox.cz

Sada na výrobu svíček The Greatest Candle- 1x svíčka (130 g) + 2x náplň - hřebíček a skořice

Kód: 1108
349 Kč
Položka byla vyprodána…
Na dotaz

Sladká a kořenitá vůně

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

proc nakupovat

Vonná svíčka ve skleněné dóze se sladkou a kořenitou vůní hřebíčku a skořice Vám navodí vánoční atmosféru. Nejprve Váš pokoj provoní hřebíček a pak se postupně začne uvolňovat aroma skořice a muškátového oříšku. Svíčka hoří až 30 hodin. Při prvním zapálení svíčky je vhodné ji nechat déle hořet, tak aby svíčka dohořela až k okrajům. Balení obsahuje 2 další náplně pomocí kterých si vytvoříte doma snadno a rychle další svíčky do stejné dózy. 

Základ svíčky tvoří kadidlo s vanilkou, srdce se skládá ze skořice a muškátového oříšku a vrchol je ovoce, anýz a hřebíček.

Obsah balení: 

  • 1x vonnou svíčku 130 gramů (s dobou hoření 30 hodin)
  • 2x prášek Oil2Wax po 20 gramech
  • 2 knoty
  • 2 držáčky knotů
  • anglický návod a jeho český překlad na obalu

Návod na použití: 100 ml kuchyňského oleje ( olivového nebo slunečnicového, popřípadě můžete použít už použitý) smíchejte s práškem Oil2Wax (20 g) a dejte na 2 minuty do mikrovlnky. Poté směs vlijte do nachystané nádoby a přidejte knot. Svíčku nechte 20 minut odstát. Svíčka vydrží hořet až 30 hodin. 

Značka The Greates Candle vznikla kvůli snížení kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje může kontaminovat až 1000 litrů vody. Svíčky The Greatest Candle vznikají z recyklovaného rostlinného oleje z restaurací. Díky technologii Oil2Wax se mění použitý kuchyňský olej v přírodní svíčku. Při svém hoření neprodukují zdraví škodlivé toxiny nebo karcinogenní látky. Už hotové svíčky jsou vyrobeny z olivového a slunečnicového oleje z restaurací. Materiál na výrobu svíček pochází z Portugalska a vůně ve svíčkách pochází z Francie.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: