The Greatest Candle Vonná svíčka v plechovce dřevo a koření v plechovce hoří 55 hodin

Kód: 1432
249 Kč
Můžeme doručit do:
23.7.2018
Skladem

Pikantní, kořeněné a zároveň sladké aroma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonná svíčka má pikantní, kořeněnou a zároveň sladkou vůni. Svou jedinečnou vůní vytvoří příjemnou atmosféru domova. Vrchol vůně tvoří hřebíček a muškátový oříšek. Základ vůně je dřevitý a zemitý, tvoří ji pryskyřice a pižmo. Svíčka hoří až 55 hodin. Při prvním zapálení svíčky je vhodné ji nechat déle hořet, tak aby svíčka dohořela až k okrajům. Předejdete tomu, aby se ve svíčce vytvořil tunel, díky kterému svíčka nevyhoří úplně.

Základ vůně je dřevitý a zemitý, převažuje vůně pryskyřice a pižmo, srdce tvoří dřevitá a kořenitá vůně a vrchol je kořenitá vůně s hřebíčkem a muškátovým oříškem. 

Hlava vůně Vám navodí jaká vůně je a zároveň upoutá vaši pozornost. Poté následuje srdce vůně, které se prolíná se základem vůně, které krásně provoní celou místnost na dlouhou dobu. 

Značka The Greates Candle vznikla kvůli snížení kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje může kontaminovat až 1000 litrů vody. Svíčky The Greatest Candle vznikají z recyklovaného rostlinného oleje z restaurací. Díky technologii Oil2Wax se mění použitý kuchyňský olej v přírodní svíčku. Při svém hoření neprodukují zdraví škodlivé toxiny nebo karcinogenní látky. Už hotové svíčky jsou vyrobeny z olivového a slunečnicového oleje z restaurací. Materiál na výrobu svíček pochází z Portugalska a vůně ve svíčkách pochází z Francie.

Obsah balení: 200 g

Velikost: 7,5 cm x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: