The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle (75 g)-hřebíček a skořice

Kód: 1638
99 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.9.2018
  • Sojová svíčka s vůní hřebíčku a skořice.
  • Hoří až 20 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonná svíčka v recyklované skleničce  se sladkou a kořenitou vůní hřebíčku a skořice Vám navodí vánoční atmosféru. Nejprve Váš pokoj provoní hřebíček a pak se postupně začne uvolňovat aroma skořice a muškátového oříšku. Svíčka hoří až 20 hodin. Při prvním zapálení svíčky je vhodné ji nechat déle hořet, tak aby svíčka dohořela až k okrajům. Předejdete tomu, aby se ve svíčce vytvořil tunel, díky kterému svíčka nevyhoří úplně.

Základ svíčky tvoří kadidlo s vanilkou, srdce se skládá ze skořice a muškátového oříšku a vrchol je ovoce, anýz a hřebíček.

Hlava vůně Vám navodí jaká vůně je a zároveň upoutá vaši pozornost. Poté následuje srdce vůně, které se prolíná se základem vůně, které krásně provoní celou místnost na dlouhou dobu. 

Značka The Greates Candle vznikla kvůli snížení kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje může kontaminovat až 1000 litrů vody. Svíčky The Greatest Candle vznikají z recyklovaného rostlinného oleje z restaurací. Díky technologii Oil2Wax se mění použitý kuchyňský olej v přírodní svíčku. Při svém hoření neprodukují zdraví škodlivé toxiny nebo karcinogenní látky. Už hotové svíčky jsou vyrobeny z olivového a slunečnicového oleje z restaurací. Materiál na výrobu svíček pochází z Portugalska a vůně ve svíčkách pochází z Francie.

Obsah balení: 75 g

Velikost: 7 cm x 6,2 cm

proc nakupovat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: