Možnosti dopravy

Zásilkovna

Balíček si můžete vyzvednou na některém z 568 poboček Zásilkovny- seznam odběrných míst. I při osobním odběru by měl být balíček připravený k vyzvednutí hned následující pracovní den po odeslání. Než se pro něj vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je zásilka připravena. Balíček můžete sledovat pomocí čísla, které Vám přijde v e-mailu. 

Čas na vyzvednutí máte vždy minimálně 7 dní (Doba uložení zásilky lze prodloužit). Zboží z e-shopu si můžete na výdejním místě prohlédnout a zaplatit až v hotovosti na místě. Nákup z internetu je tak pro vás bezpečnější, než kdykoli dříve.

 

 

zásilkovna logo

 

Cena dopravy:

Zásilkovna 59 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

Uloženka

Zásilku si můžete na pobočce Uloženky (seznam výdejních míst) vyzvednout ihned, jakmile Vám příjde e-mail nebo SMS s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Součástí zprávy je i heslo po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána.

Součástí mailové zprávy je odkaz na kartu výdejní pobočky = podrobné informace o výdejním místě, adresa, mapka, otevírací doba, platební údaje a pokyny, jak se k nám nejlépe dostanete.

O aktuálním pohybu Vaší zásilky se můžete také informovat na odkaze sledování zásilky, zadáním tzv. ID čísla. ID Vám zasíláme ihned, jakmile zásilku obdržíme od Vašeho prodejce k přepravě

Zásilky na partnerských pobočkách (DPD Pickup), České poště nebo výdejních automatech (Poštomat a Balíkomat InTime) si můžete vyzvednout jakmile obdržíte od jednotlivých přepravců obdobnou výzvu k vyzvednutí (SMS nebo Email). 

 

uloženka logo

Cena dopravy:

Uloženka  59Kč

Uloženka  doručení na adresu 99 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

ZASLÁNÍ NA ADRESU DPD

Zásilky je možné zaslat na Vaši adresu pomocí společnosti DPD. Jakmile je balíček předán k přepravě přijde Vám e-mail s číslem zásilky, abyste mohli sledovat kde se Váš balíček právě nachází. 

 

logo dpd

Cena dopravy:

Zaslání na adresu přes DPD 95 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč